Pracovné miesta
Vrbové

    Inžinier vývoja procesov - Vrbove, Slovensko - Danfoss

    Danfoss
    Danfoss Vrbove, Slovensko

    pred 3 dňami

    Danfoss background
    Popis

    Inžinier vývoja procesov - spájkovanie

    Náš pracovný tím vo Vrbovom práve hľadá nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu: Inžinier vývoja procesov - spájkovanie.

    Náplň práce:

    • podieľa sa na vývoji nových a zlepšovaní existujúcich procesov v oblasti spájkovania komponentov vo výkonových polovodičových moduloch
    • vykonáva testy, štatisticky vyhodnocuje získané dáta a pripravuje technické reporty
    • spolupracuje s technologickým oddelením pri zavádzaní nových zariadení a materiálov do výrobného procesu
    • komunikuje technické otázky s dodávateľmi
    • aktívne sa podieľa na riešení problémov vzniknutých počas výrobného procesu
    • podieľa sa na riešení interných nezhôd
    • aktívne participuje na zaujímavých projektoch realizovaných v spolupráci s technickými univerzitami na Slovensku

    Požiadavky:

    • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania I. alebo II. stupňa
    • predchádzajúca prax na podobnej pozícii
    • aktívna komunikácia v anglickom jazyku
    • aktívna práca s PC – MS Office
    • znalosť štatistických metód alebo Six Sigma výhodou
    • všeobecný prehľad v elektrotechnike
    • analytické myslenie, tvorivosť, zodpovednosť
    • schopnosť pracovať v tíme, flexibilita

    Ponúkame:

    • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    • práca na zaujímavých projektoch s možnosťou sebarealizácie
    • možnosť odborného i kariérneho rastu
    • možnosť využívania cudzích jazykov
    • priateľský, mladý kolektív, moderné pracovné prostredie
    • flexibilný pracovný čas
    • dovolenka nad rámec Zákonníka práce
    • každoročná úprava miezd
    • polročné odmeny
    • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
    • zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
    • príspevok na jazykové kurzy, vzdelávací program
    • zaujímavý sociálny program pre zamestnancov, organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít

    Semikron Danfoss

    Semikron Danfoss spája dve spoločnosti, ktoré sa navzájom dopĺňajú vďaka spoločným hodnotám, ako je nadšenie pre technológie, ktoré umožňujú udržateľnú budúcnosť. Veríme v modernú a dynamickú kultúru vedenia, aby sme naplno využili potenciál našich tímov.

    Inovácie a skvelé výsledky sú poháňané správnou kombináciou ľudí s rôznorodým zázemím, osobnosťami, zručnosťami a perspektívami. Snažíme sa vytvárať inkluzívne pracovisko, kde sa s ľuďmi z rôznych prostredí zaobchádza rovnako, rešpektuje sa ich a váži si ich to, kým sú.

    Úspech našich zamestnancov je aj naším úspechom. Preto ponúkame širokú škálu možností rozvoja a pripisujeme veľký význam zdraviu a pohode našich zamestnancov. Základom našej spoločnej práce je naša rodinná firemná kultúra, ktorá sa vyznačuje dôverou, oddanosťou a skutočnou tímovou prácou.

    Zásady ochrany osobných údajov

    Podmienky spracúvania osobných údajov uchádzačov o zamestnanie zo strany Semikron Danfoss, s.r.o, ako prevádzkovateľa podľa čl. 13 a nasl. GDPR pre účely realizácie výberového konania sa nachádzajú na webovej stránke https://career-sk.semikron-

  • Danfoss Vrbove, Slovensko

    Inžinier vývoja procesov - spájkovanie · Náš pracovný tím vo Vrbovom práve hľadá nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu: Inžinier vývoja procesov - spájkovanie. · Náplň práce: · podieľa sa na vývoji nových a zlepšovaní existujúcich procesov v oblasti spájkovania komponentov vo výkono ...