Zmenový elektromechanik - Hurbanovo, Slovensko - HEINEKEN

    HEINEKEN
    HEINEKEN Hurbanovo, Slovensko

    pred 2 týždňami

    Default job background
    Popis

    Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorého úlohou bude vykonávať údržbárske úkony strojov a zariadení v pivovare v Hurbanove.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    Samostatne vykonávať údržbu (preventívnu, korektívnu), generálne opravy a nastavenia technologických zariadení

    Vykonávať prácu v rámci § 22 ako samostatný elektrotechnik

    Odstraňovať a analyzovať straty (poruchy, prestoje, alarmy) prevádzkovania strojov a technologických zariadení

    Vytvárať údržbárske štandardy – OPL/SOP/video dokumentáciu v kompetencií

    Pripravovať podklady pre tvorbu plánu údržby

    Dodržiavať hygienické predpisy, pravidlá bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a platné pracovné inštrukcie

    POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

    SŠ - úplné stredné odborné elektrotechnické vzdelanie

    § 22 samostatný elektrotechnik

    Microsoft Office - základy,

    Anglický a maďarský jazyk výhodou

    spoľahlivosť, proaktívnosť, samostatnosť, tímový hráč

    TERMÍN NÁSTUPU

    INFORMÁCIE O ODMEŇOVANÍ

    Základná hrubá mesačná mzda 1100€ + zmenové príplatky a výkonnostný mesačný bonus až do 10%.

    Práca na 4 zmeny.

    ČO PONÚKAME NAVYŠE

    - Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,

    - 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness),

    - Zamestnanecké pivo – prepravka piva (24 ks) na mesiac,

    - Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty

    - Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

    - Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200 EUR)

    - Príležitosť sebarealizácie a ďalšieho osobnostného a profesijného rozvoja