Pracovné miesta
Hurbanovo

    Process Automation Engineer - Hurbanovo, Slovensko - HEINEKEN

    HEINEKEN
    HEINEKEN Hurbanovo, Slovensko

    pred 1 týždňom

    Default job background
    Popis

    Do nášho tímu hľadáme kolegu alebo kolegyňu s analytickým myslením, ktorý/á bude zodpovedný/á za riadenie a koordinovanie práce PLC programátorov (Interných aj externých) v pivovare, sladovni a bude vykonávať programátorské zmeny v procese výroby sladu a piva.

    Aká bude tvoja pracovná náplň?

    - Zabezpečiť správnu prevádzku technologických a prídavných zariadení (Siemens a Allen Bradley)

    - Riadiť a kontrolovať vykonávanie programátorských úprav na zariadeniach v pivovare a sladovni

    - Pripravovať podklady pre tvorbu plánu údržby

    - Dávať pracovné pokyny PLC programátorom a koordinovať ich prácu

    - Vykonáva všetky činnosti spojené so zabezpečením PCD, ktoré sú definované v základných a pokročilých štandardoch

    - Vykonáva plán a realizáciu všetkých investícií, ktoré sú spojené s automatizáciou alebo PCD v pivovare a sladovni

    - V rámci investičných projektov v oblasti riadiacich systémov kontrolovať a v prípade potreby organizovať a riadiť prácu interných a externých pracovníkov

    - Spolupracovať pri zavádzaní a osadzovaní nových zariadení, špecifikovať náhradné diely, komponenty a materiály potrebné pre údržbu a opravu

    - Dávať návrhy na zvyšovanie efektivity práce, zlepšovanie kvality a znižovanie nákladov, používať filozofiu, princípy, metodológiu a zásady TPM v rámci pridelenej oblasti a zodpovednosti

    Čo očakávame od vhodného kandidáta?

    - Vysokoškolské II. stupňa - ideálne v oblasti automatizácie/programovania

    - Počítačové zručnosti: MS Office - pokročilý

    - Znalosť SAP – pokročilý

    - Programovanie - Siemens + Allen Bradley - expert

    - Prax v odbore 1 - 3 roky

    - Angličtina – úroveň B2

    Informácie o odmeňovaní

    Základná mzda od 1800 € brutto v závislosti od pracovných skúseností + ročný bonus podľa výkonu až do výšky 10% ročnej mzdy

    Čo ponúkame navyše?

    - Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

    - Zamestnanecké pivo – prepravka piva podľa vlastného výberu na mesiac (24ks)

    - Benefity podľa vlastného výberu z firemnej kafetérie v hodnote 225 eur ročne

    - Stravovacia karta, denné stravné v hodnote 5,85 EUR s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona

    - Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

    - Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

    - Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby

    Termín nástupu

    ihneď

    Výskum ukazuje, že kandidátky sa prihlásia len vtedy, ak spĺňajú 100 % požiadaviek, zatiaľ čo muži sa prihlásia, keď ich spĺňajú už na 60 %. Páči sa ti táto výzva, no nie si si istý/á, či spĺňaš všetky požiadavky? Potom sa tešíme na tvoj životopis. :)

  • HEINEKEN Hurbanovo, Slovensko

    Do nášho tímu hľadáme kolegu alebo kolegyňu s analytickým myslením, ktorý/á bude zodpovedný/á za riadenie a koordinovanie práce PLC programátorov (Interných aj externých) v pivovare, sladovni a bude vykonávať programátorské zmeny v procese výroby sladu a piva. · Aká bude tvoja p ...