Pracovné miesta
Nitrianske Sučany

    Skladník/ Skladníčka MT - Sučany, Slovensko - HEINEKEN

    HEINEKEN
    HEINEKEN Sučany, Slovensko

    Nájdené v: beBee S2 SK - pred 40 minút

    Default job background
    Popis

    Do nášho tímu v Sučanoch hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Ak spĺňaš nasledovné kritéria, si ten pravý pre nás

    Náplň bežného dňa

    • príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade

    • obsluha vysokozdvižného vozíka

    • zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade

    • účasť na pravidelných inventúrach

    Požiadavky na uchádzača

    • pozícia vhodná aj pre ženu

    • zodpovedný, dôsledný, precízny

    • si tímový hráč

    • vlastníš preukaz na obsluhu VZV

    • predošlá prax v skladovom hospodárstve je tvojou výhodou

    Termín nástupu

    Apríl 2024

    Informácie o odmeňovaní

    • mzda v hrubom 1144€ z čoho je základná mzda 1040 € a variabilná zložka 104€ čo predstavuje 10 % z hrubej základnej mzdy

    • k pozícii prislúcha aj 2x náborový bonus vo výške 100€, bonus je vyplácaný v prvých výplatných termínoch

    Čo ponúkame navyše

    • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

    • pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.

    • výplata vždy vo výplatnom termíne

    • možnosť nadčasov platených nad rámec zákona

    • stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa v hodnote 5,10 € na deň (3,40 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)

    • 225 € ročne vo forme benefitov podľa vlastného výberu

    • zamestnanecké pivo - 24 plechoviek piva za každý odpracovaný mesiac

    • zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

    • extra úrazové poistenie počas pracovnej doby

    • letný a zimný balíček pracovného oblečenia